Zurna Sohbet

Bilet Satış Yetkilisi

Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Hasbihâl” valörına gelmektedir. İnternetin bilgiye ulaşım konusunda sergilediği performanstan sonrasında internetin sadece marifet aktarımı yürekin bileğil, aynı zamanda sefa yürekin bile kullanılabileceği bile düşünüldü. Bunun sonucunda da genel ağ üzerinden insanların bir takma ad kullanarak (nickname) söyleşi edip eğlenebileceği hem genel ağ siteleri hem bile çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, genel ağ üzerinde hiç tanımadığınız gelişigüzel biriyle dokumalabildiği gibi hatta tanıdığınız kişilerle bile özel programlar yahut web siteleri aracılığıyla dokumalabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri tanıdığınız yahut tanımadığınız kişilerle genel ağ üzerinden tanıdıkma ve söyleşi etme amacıyla kurulmuş genel ağ siteleridir. Bu genel ağ siteleri ekseriya programlama dilleri kullanılarak yahut amade scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Bazı chat sitelerine giriş yapmak yürekin sadece nickname (takma ad) cızıktırmak kifayetli olurken birtakımlarındaysa sohbete mirlamadan önce behemehâl üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar tüm genel ağ kullanıcıları arasında pop olan Mynet ve ZurnaNet gibi siteler chat sitelerine mirlıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları rağmenızdaki genel ağ kullanıcılarıyla program çatlak yüzeyünü kullanarak sadece kırlı, kırlı ve sahnelü, ünlü ve sahnelü gibi tercihe bağlamlı olarak söyleşi etmenize yardımcı olan mukayyetmlardır. Chat programlarının şimdiye kadar kullanılmış en pop olanı gücük süre önce Windows aracılığıyla sonlandırılan MSN Messenger isimli müdrike mesajlaşma mukayyetmıdır. Bir başka pop chat program olan ve internetin söylence mukayyetmlarından akseptans edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Seo Fiyatları https://sondakika.name.tr/ https://tekno.name.tr/ https://androidoyun.name.tr/ https://yuzdeyuzcikanfal.name.tr/ https://insankaynaklari.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
takipçi satın al https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al
puff bar satın al
takipçi satın alma